سینما

سینما

سینما هنری مبهوت کننده در عین حال یک صنعت فراگیر است، اسپرودیزاین در تلاش است تا مخاطبان خود را به گوشه و کنار این هنرصنعت بزرگ ببرد و ره آورد خود را آشنایی مخاطبانش با قسمت های کمتر شناخته شده سینما برای هنرجویان می داند

کروماکی (پرده سبز و آبی)

کروماکی (پرده سبز و آبی)

سینما - 1397/12/05

قسمتی از این مقاله را در زیر می خوانید :

به عنوان مثال این فناوری در پخش پیش بینی هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ در جایی که مجری یا کارشناس ظاهراً جلوی یک نقشه بزرگ ایستاده است، اما در واقع در استودیو یک پرده آبی یا سبز پشت سر مجری قرار دارد. کارشناس هواشناسی جلوی یک پرده آبی می‌ایستد و سپس نقشه های مختلف آب و هوایی به قسمت‌های آبی تصویر اضافه می‌شوند. اگر مجری یا هواشناس لباس های آبی بر تن داشته باشد، لباسهایش جایگزین ویدئوی پس زمینه خواهد شد. این مسأله برای صفحات سبز هم مصداق دارد، چراکه رنگ های آبی و سبز کمترین شباهت به پوست انسان را دارند.

تهیه و تدوین علی ساسانی نژاد

دانلود مستقیم این مقاله با حجم 1 مگابایت


علی ساسانی نژاد
علی ساسانی نژاد
علی ساسانی نژاد، متولد سال 1361(تهران) ، مدرس دانشگاه هنر و دانشگاه هنر و معماری در بخش طراحی صحنه- مجسمه ساز ،طراح ،معمار و دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس از دانشگاه معتبر MIT هند در رشته های هنری تئاتر و رسانه است. وی در سال های اخیر کارگردانی و طراحی صحنه چندین کار نمایشی را به عهده داشته است.

برچسب ها :

کروماکی، پرده سبز


شاید به موارد زیر نیز علاقه مند باشید :)


تیتراژ فیلم همه چیز درباره مادرم

97/12/29

تیتراژ فیلم همه چیز درباره مادرم
ادامه مطلب
تیتراژ پایانی انیمیشن انیگامیدن

97/12/20

تیتراژ پایانی انیمیشن انیگامیدن
ادامه مطلب


تئاتر اجازه دارم جیغ بکشم جدیدترین پروژه گروه اسپرودیزاین از 6 فروردین 1398 به روی صحنه خواهد رفت

تهران بهار شمالی,
تقاطع ایثار و جوادنیا پلاک 40