فعالیت های آموزشی

فعالیت های آموزشی

دوره های آموزشی اسپرودیزاین با کیفیت و شکل هنری خود، راهگشای مسیری است که برای آینده هنری خود در نظر دارید. لازم به ذکر است که این دوره ها همینک در حال برگزاری است و تا پایان اردیبهشت سال 1398 ادامه خواهد داشت، چنانچه مایل به پیش ثبت نام هستید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

پیش ثبت نام دوره های هنری

نقطه اتکا در دوره های آموزشی گروه اسپرو دیزاین، حضور اساتید مجرب می باشد که هریک در یک از دانشگاههای رسمی کشور در حال تدریس هستند و یا دارای مهارت های اثبات شده به جهت آموزش هنر خود به دیگران می باشند. این اساتید هر یک دارای مدارک لازم برای آموزش می باشند و سابقه اسپرودیزاین در همکاری با افراد شایسته خود گواهی بر این مدعاست.

متاسفانه آموزش های هنری در کشور ما در حد غیر قابل تصوری غیر کاربردی و حتی در سطح آکادمیک بیشتر متکی به اطلاعات عمومی می باشد، هرچند که در دانش آموزی هنر می باید از اطلاعات خوبی برخوردار بود اما تحصیل هنر فقط در این مقال نمی گنجد. ما در دوره های آموزشی اسپرودیزاین بر این باوریم که تحصیل کاربردی هنر می تواند بزرگترین معضل جامعه ما یعنی بیکاری را درمان کند

از ما در دوره های هنری خود نمره نخواهید بلکه کار ما فروش تخصص است و باوری قدیمی حاکی از آن است که <<تخصص در همه زمان و هر موقعیتی خریدار دارد>>، لذا با یک انتخاب درست می توانید آینده شغلی خود را در زیباترین حالتی که تصور میکنید به شکلی کاملا هنری میسر سازید. تنها کمی اراده کافیست تا  شما را به قله موفقیت در این زمینه رهنمون کند.

متدهای آموزشی قدیمی نه تنها در دنیای امروزی کاربردی ندارند بلکه موجب سرخوردگی و وازدگی از هر فنی می شوند، افتخار ما استفاده از اساتید جوانی است که نه تنها بر هنرهای مدنظر مورد آموزش تسلط دارند بلکه با مبانی آموزش به شیوه های مدرن و برقراری ارتباطی صمیمی با دانشجویان نیز معروف هستند

لیست کلاس ها

با توجه به اجرای دوره ها در حال حاظر، چنانچه مایل به پیش ثبت نام هستید، اینجا را کلیک کنید

دوره های آموزشی

تئاتر اجازه دارم جیغ بکشم جدیدترین پروژه گروه اسپرودیزاین از 6 فروردین 1398 به روی صحنه خواهد رفت

تهران بهار شمالی,
تقاطع ایثار و جوادنیا پلاک 40