معرفی کتاب

معرفی کتاب

یکی از اتفاقات مهم در این وب سایت معرفی کتاب های مرجع هنر و شرح تفصیلی به همراه نمایش نظرات کاربران است - در این قسمت سعی شده است که از بهترین و پر خواست ترین کتاب ها در زمینه های مختلف هنری استفاده گردد

کتاب آموزش طراحی نوشته برندا هادینات

کتاب آموزش طراحی نوشته برندا هادینات

معرفی کتاب - 1398/01/10

کتاب آموزش طراحی نوشته برندا هادینات، از سری کتاب های دامیز است .

سری کتاب های دامیز از انتشارات وایلی، کتاب هایی بسیار سودمند و گاها کاربردی هستند که در زمینه های مختلف منتشر و تالیف می شوند.

کتابی که امروز قصد به معرفی آن داریم، یک کتاب سودمند در زمینه طراحی است.

طراحی، هنری بسیار خوشایند و ساده که با کمترین امکانات می تواند معرف افکار یک هنرمند باشد.

این کتاب توسط آقای مهرداد مجیدی به فارسی برگردان شده است و تعداد صفحات آن در چاپ دوم انتشارات آوند دانش به عدد 314 می رسد، قیمت کتاب در بهمن ماه نود و هفت 19000 تومان بوده است.

کتاب مانند دیگر کتاب هایی از این دست ساختار مشخص خود را دارد، از جمله اینکه شما نیازی به خواندن کتاب از ابتدا را ندارید و می توانید از هر قسمتی از کتاب که علاقه مند هستید، شروع به خواندن نمایید.

چکیده فهرست این کتاب به شرح ذیل است :

  • شما هم می توانید طراحی کنید
  • تمرین مهارت های پایه
  • زمان آن است که طراحی را به طور جدی آغاز کنید
  • طراحی از انسان
  • ده تایی ها

نویسنده یا به عبارت بهتر طراح و خالق این کتاب، برندا هادینات طرح وتصویرگر خودآموخته، که موضوع مورد علاقه اش طراحی از مردم است و به سبک های رئالیسم، هایپررئالیسم و سورئالیسم علاقه مند است.

وی هیچگاه معتقد به معنای کلمه استعداد ذاتی نبوده، و زمانی که دریافت بسیاری از مردم معتقدند طراحی کار بسیار دشواری است، با تکرار و تمرین در حال تبدیل شدن به یک هنرمند بود.

وی از سال 1976 تا کنون در زمینه های مختلف کار طراحی از جمله تدریس طراحی و گرافیک مشغول بوده و یکی از موسسین وب سایت های مختلف آموزش طراحی در سطح اینترنت است.

در مقدمه این کتاب پارگراف زیر را می خوانید :

این کتاب بر آموزش اصول اولیه طراحی برای هنرجویان تازه کار تمرکز دارد. ضمن اینکه هنرجویان با تجربه را نیز به چالش می کشد. مطالب این کتاب در قالبی سرگرم کننده ساعاتی خوش را برای شما در کنار طراحی به همراه می آورد. فرقی نمی کند که شما نه ساله یا نود ساله باشید، این کتاب چیزهایی جالب به وسیله کشف لذت طراحی در قالب اطلاعات مفید و ارزنده برای شما به ارمغان می آورد.برچسب ها :

کتاب، کتاب هنر، طراحی، کتاب طراحی، آموزش طراحی


شاید به موارد زیر نیز علاقه مند باشید :)


تعبیر خواب

98/05/23

تعبیر خواب
ادامه مطلب
ژن های خودخواه

98/05/22

ژن های خودخواه
ادامه مطلب

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده، شما اولین نفر باشید

نظر شما درباره این پست

 
   
 

تئاتر اجازه دارم جیغ بکشم جدیدترین پروژه گروه اسپرودیزاین از 6 فروردین 1398 به روی صحنه خواهد رفت

تهران بهار شمالی,
تقاطع ایثار و جوادنیا پلاک 40